Ümraniye İkinci El ev Eşyası alan yer alan Beyaz eşya satmak

ÇİÇEK SPOT
(0532)364 80 47
Whatsapp Hattı

Ümraniye İkinci El Eşya

Ümraniye ikinci el eşya firması olarak Ümraniye’de yaşayan müşterilere güvenilir ve kaliteli 2.el eşya alım satım hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye’de hem ev hem de ofis 2.el eşyası almak isteyenler mağazamızın web sitesini ziyaret edebilir, beğendikleri modelleri göndererek detaylı bilgi alabilirler. Firmamız Ümraniye’de 2.el alanında hizmet veren başlıca firmalar arasında yer almaktadır.

cicek-spot-ikinci-2-el-esya-alim-satim-yeri-alanlar-istanbul-800x600-35-min

cicek-spot-ikinci-2-el-esya-alim-satim-yeri-alanlar-istanbul

Sizde uygun fiyatlara sıfır ayarında 2.el eşya satın almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda evinizdeki veya ofisinizdeki satmak istediğiniz her türlü ev eşyasının fotoğrafını bizlere ulaştırarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Firmamız tarafından hızlı bir değerlendirme yapılarak, adresinize kadar gelip anlaşma yaptığımız ürünlerin teslimatını yapıyoruz.

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye’de hizmet veren firmamız, hem 2.el eşya almak hem de satmak isteyen müşteriler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Talep gören ürün grupları birbirinden farklıdır. Ümraniye ikinci el eşya alanlar genel olarak teknolojik ürünler, beyaz eşyalar ve mobilya grupları talep etmektedir.

Bu ürünlere mağazamızda bulunan farklı marka ve modellerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitede bulamadığınız fakat almak istediğiniz herhangi eşya ile alakalı sorgulamayı iletişim bölümünden bizlere ulaşarak yapabilirsiniz.

cicek-spot-ikinci-2-el-esya-alim-satim-yeri-alanlar-istanbul-800x600-34-min

cicek-spot-ikinci-2-el-esya-alim-satim-yeri-alanlar-istanbul-800×600-34-min

Ümraniye’de 2.el eşya alım satımı yapan firmamızda satışı yapılan ürünler; beyaz eşyalar, salon takımları, yemek odası takımı, koltuk takımları, L koltuk, televizyon modelleri ve teknolojik ürünlerdir. Sizde geniş model yelpazesine sahip ürünlerle uygun fiyatlara evinizi yenilemek istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye 2.El Eşya Alan Yer

Ümraniye ve çevresinde oturanlar eskimiş beyaz eşyalarını Ümraniye 2.el eşya alan yer olarak bizlere cazip fiyatlarla satarak, karlı bir alışveriş yapabilmektedir. Aynı zamanda eskimiş beyaz eşyalarınızı bizlere satarak, eşyalarınızı uygun fiyata yenileme fırsatı elde edebilirsiniz.

Ümraniye İkinci El Eşya alan yerler beyaz eşya mobilya

Ümraniye İkinci El Eşya alan yerler beyaz eşya mobilya

Bunun için satmak istediğiniz ürünlerinizin fotoğraflarını bizlere ulaştırarak, fiyat teklifi bekleyebilirsiniz. Eğer ürün incelemesi olumlu sonuçlanır ve fiyat teklifi üzerinde anlaşma sağlanırsa hızlı bir şekilde eşyanızın bulunduğu yere nakliye aracımızı getirerek teslimatı sağlıyoruz. Satışını kabul etmediğimiz eşyalar şunlardır:

• Çıkmayan leke, sigara yanığı ve kırık mobilya grupları
• Kullanımı 5 yılı geçmiş beyaz eşyalar
• Hasarlı ve görüntü sorunu bulunan televizyon modelleri
Sizinde bu koşullara uyum sağlayan satmak istediğiniz eşyalar varsa Ümraniye ikinci el eşya mağazamıza ulaşarak, ürün fotoğraflarını atabilirsiniz.